Školní rok 2014 / 2015

Kopaná

16.5. se naši žáci zúčastnili turnaje v kopané. Ve své skupině obsadili 5.místo.

Street hockey cup

Hoši ze 7. a 8. ročníků vybojovali v září postup do finále soutěže. To se bude konat ve čtvrtek 23. 10. 2014 a utká se v něm 10 nejlepších týmů Plzeňského kraje.

Sportovní soutěže v 1. čtvrtletí

V 1.čtvrtletí školního roku 2014/15 se naše škola zúčastnila několika sportovních soutěží.
23.10.2014 se konalo závěrečné kolo Street Hockey Cupu. Náš tým ve složení Jan Špelina, Tomáš Otta, Adam Závora, Ondřej Budek, Josef Krebs, Matěj Kadlec, Matěj Průcha a David Šipla prošla přes soupeře až do semifinále, kde z druhého místa postoupila do finále kraje. V hokejbalové hale na Lochotíně se pak utkaly nejlepší týmy z Plzeňska, Tachovska a Domažlicka. Naši borci obsadili celkově 9.místo.

30.10. 2014 se konalo okresní  a krajské kolo ve stolním tenisu družstev v Hale stolního tenisu na Slovanech. Družstvo hochů - Michal Vyleta, Adam Závora a Jakub Psutka  obsadilo  1.místo a chlapci se stali  přeborníky kraje. Družstvo dívek - Helena Vyletová a Karolína Tomášková  vybojovalo 2.místo.

5.11.2014 a 6.11.2014 proběhla obvodní kola ve florbalu pro kategorie 6. - 7. roč a 8. - 9. ročník. V obou kategoriích skončily naše týmy na 2. místě ve skupině bez dalšího postupu. Školu reprezentovali : Zdeněk Hes, Jakub Sutner, Pavel Hochman, Martin Černický, Jonáš Novák, Zdeněk Kuchař, Tomáš Otta, Jan Špelina, Adam Závora, Ondřej Budek, Matěj Kadlec, Josef Krebs, Matěj Průcha, David Šipla, Martin Suchý, Dan Filip a Jurij Markovec.

Mikulášský turnaj ve stolním tenisu

Každoroční  Mikulášský turnaj ve stolním tenisu jednotlivců se konal 5.12.2014. Všem účastníkům byl odměnou den v tělocvičně a samozřejmě čokoládový Mikuláš.

Odbíjená

Krajské kolo volejbalu dívek se letos konalo v Rokycanech. Naše dívky z 8.a 9. ročníku postoupily z prvního místa na kvalifikaci na republikové finále v Neratovicích.
S. Kasíková

Kvalifikace na republikovou soutěž

6.5.2015 se vítězné družstvo krajského kola  ve složení  Andrea Zelenková, Kateřina Fišerová, Natálie Mayerová, Lucie Švamberková, Veronika Pechová, Kateřina Chlumecká, Tereza  Wenzliková a Kateřina Beštová zúčastnilo kvalifikačního přeboru na republikovou soutěž v Neratovicích. Podporou jim byl plný autobus fanoušků z naší školy . Dívky po skvělém výkonu obsadily 2.místo. Na republikové finále ovšem postoupil jen vítěz z prvního místa. Přesto jim patří velká gratulace a poděkování za vynikající reprezentaci školy.