Mikulášské turnaje

Minulý týden se na naší škole odehrály vánoční turnaje ve fotbalu a florbalu.
Školní fotbalový turnaj se konal 3. prosince 2018. Nejprve se hrály zápasy 6. a 7. ročníků. Ty vyhrála třída 7.B, za nimi se na druhém místě umístila 6.A a na 3. se umístila 7.C spojená s třídou 7.D. Následoval turnaj 8. a 9. tříd. Velcí favoriti z 8. A se mezi nejlepší týmy neprobojovaly. Na bronzovém místě skončila 9. A, spojená s třídami 9.B a C, stříbrné místo obsadila 9. B a co snad nikdo nečekal ,bylo vítězství naší 8. B.
Školní turnaj ve florbalu se konal  5. prosince 2018. V soutěži  6. a 7. ročníků se jako třetí umístila 6. A, druhá byla 6. D a na nejoblíbenějším místě se stejně jako ve fotbale umístila 7.B. Mezi žáky z vyšších ročníků se odehrál poslední turnaj. Tam na 3. místě skončila 8.C spojená s třídami D a A. O místo před nimi se umístila 9. B a stejně nečekaně se jako ve fotbale umístila na 1. místě 8. B.  Na obou turnajích rozhodčí byli féroví, zápasy si všichni užili, a tak se turnaj ve fotbalu i florbalu povedl.