Vánoční jarmark

Po delší přestávce, způsobené covidovou epidemií, jsme 14. 12. mohli opět navázat na dlouholetou tradici naší školy a uspořádat charitativní Vánoční jarmark.

O několik dní dříve pracovali žáci 1. – 3. tříd v malých skupinkách na krásných a nápaditých výrobcích z různých materiálů, které pak zaplnily většinu improvizovaných stánků ve školní jídelně. S prodejem i s výrobou pomohli i starší žáci ze 4. a 5. tříd, školní družina a „ruce k dílu“ přiložili i rodiče dětí ze 3.C, kteří se sešli jedno odpoledne společně se svými dětmi a v pohodové atmosféře vytvořili ozdobičky na stromeček ze skořápek a stužek.

Výtěžek z této akce poputuje do Nemocnice sv. Jiří v Plzni, nadačnímu fondu Šance onkoláčkům a dobročinné organizaci Zdravotní klaun. Všem děkujeme!

Mgr. Milena Pěnkavová