Měsíc říjen v 1. - 3. třídách

V říjnu se naši nejmladší žáci kromě fotografování užili kostýmový i tematický den a jedna třída též drakiádu.

Drakiáda třídy 1.B proběhla 19. října v odpoledních hodinách, asistovat přišli i rodinní příslušníci. 25. října se konal na počest Halloweenu kostýmový den, do školy dorazily čarodějnice, čarodějové, i různé jiné příšerky a maškary. Ve svých třídách pak plnili různé zajímavé úkoly a zjišťovali zajímavé informace o oslavách tohoto svátku i v jiných zemích.

Před podzimními prázdninami se několik tříd také věnovalo Hrátkám s dopravní výchovou, což je první tematický den. Děti vyráběly dopravní hry, zabývaly se dopravními značkám, situacemi, povídaly si o dopravních prostředcích apod.

Během měsíce října se spustil i provoz některých kroužku, například kroužku Receptíky pro kuchtíky.

Mgr. Petra Kozáková