Zájmová činnost

Zápisy do zájmových kroužků

pořádaných 15. základní školou Plzeň se budou konat  ve středu dne 5. září 2012 v době od 12.30 do 15.30 hodin.

Zapisovat se mohou žáci i rodiče v kabinetech učitelů. Zájemci o kroužky vedené:
1. pí Jonášovou a Havlíčkovou se zapisují u Mgr. Macháčkové
2. pí Jangl v sekretariátu školy
3. pí Čmelákovou v sekretariátu školy
4. pí Markvartovou v sekretariátu školy

V týdnu od 10. do 14. září 2012  bude možné se v sekretariátu školy informovat o naplněnosti kroužků, popřípadě se ještě zapsat do zájmových kroužků, které nebudou plně obsazené.

Činnost zájmových kroužků bude zahájena v týdnu  od 1. října 2012. Do tohoto termínu je třeba uhradit příslušnou částku za zvolenou zájmovou činnost, v opačném případě bude místo vašeho dítěte postoupeno dalším zájemcům.

V nabídce kroužků je většinou uveden termín, kdy bude kroužek probíhat, pokud není uveden věk žáků, platí nabídka pro oba stupně.