Zápas FC Viktoria Plzeň proti SK Dynamo České Budějovice

V neděli 12.2. se v plzeňské Doosan aréně od 15:00 konalo fotbalové utkání klubů FC Viktoria Plzeň proti SK Dynamo České Budějovice, na který naše škola v rámci programu Zahřejem se na Viktorce dostala lístky zdarma. Každý žák či učitel nebo zaměstnanec naší školy tak mohl zažádat o tři lístky na zápas zdarma.

Zápas byl zahájen hymnou klubu Viktoria Plzeň a už od začátku se vyvíjel pro Viktorku dobře.
Ve 12. minutě utkání střelil první gól Roman Květ a Plzeň tak vedla 1:0.
V 57. minutě zápasu si pak druhý gól připsal opět Roman Květ a zvýšil skóre Plzně na 2:0.
Třetí a poslední gól utkání si do vlastní brány srazil v 61. minutě zápasu Václav Jemelka a snížil tak náskok Viktorky na 2:1.

Zápas pro Viktoriány dopadl vítězně za stavu 2:1. Viktorka je tak druhá v tabulce a další zápas ji čeká se Slováckem 19.2.

Atmosféra, která na stadionu panovala, byla úplně jiná než když se na zápas díváte v televizi. Při obou gólech Viktorky celý stadion jásal a mával šálami. Podpora ze strany fanoušků je opravdu veliká. Tento zápas se velmi vydařil a Viktorce do budoucna přejeme spoustu střelených gólů.