Výsledky dotazníkového šetření

Vyhodnocení dotazníkového šetření -  2023 – 2024

Vážení rodiče,

předkládáme vám výsledky dotazníkového šetření, které anonymně proběhlo v pololetí letošního školního roku mezi rodiči žáků 6. tříd. Dotazník vyplnilo 105 rodičů z celkového počtu 114 rodičů.

Děkujeme vám za váš čas strávený při vyplňování dotazníku. Vaše hodnocení, postřehy a doporučení jsou pro nás velmi cenné a potřebné pro zkvalitňování naší práce.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Hodnotící škála:

Ano, zcela souhlasím

Spíše souhlasím

Mám výhrady

Ne, nesouhlasím

Nevím, nemohu, nebo nechci odpovědět

Vynikající úroveň

Přijatelná úroveň

Je co zlepšovat

Mělo by se výrazně změnit

1.

Moje dítě zvládlo přechod na 2. stupeň bez problémů.

2.

Mám dostatek informací o jeho prospěchu a chování.

3.

Mám dostatek informací o škole a o akcích pořádaných školou.

4.

Celkově mi vyhovuje způsob, jak se mnou škola komunikuje (ŽK, TA, konzultační dny, Škola on Line, www stránky).

5.

Znám Školní řád 15. ZŠ (znám svá práva a povinnosti a pravidla, kterými se život školy řídí).

6.

Věřím, že kdybych třídní učitelce, výchovné poradkyni nebo vedení školy nahlásil, že mé dítě má nějaký problém, že se problematikou budou zabývat.

7.

Aktivity v rámci prevence šikany a dalších patologických jevů, které škola pořádá pro žáky, velmi vítám.

8.

S prostředím a vybavením školy jsem spokojen.

Místo pro Vaše další postřehy a doporučení:

30 zákonných zástupců vyjádřilo naprostou spokojenost se školou. Místo pro postřehy a doporučení využili v každé třídě 1 – 2 zákonní zástupci. Jejich připomínky s nimi vyřeší třídní učitelka.