ITEP 2024

Dne 19. 9. se třída 7.B zúčastnila veletrhu cestovního ruchu ITEP a workshopů, které byly zaměřeny na život v dobách Karla IV. Žáci si mohli vyzkoušet psaní tehdejšího písma husím brkem a inkoustem nebo si vychutnat dobovou hudbu. Všechny třídy se mohly zapojit do soutěže, ve které musely vytvořit krátké video nebo fotokoláž jako důkaz, že se akce zúčastnily. V rámci akce obdrželi studenti také mnohé tipy na výlety a zajímavé přírodní destinace, které se vyplatí navštívit, ať už na kole nebo pěšky.

Nacházelo se zde několik stánků, u kterých bylo možné získávat razítka.  Za nasbíraná razítka pak mohli všichni, kteří se zapojili, vyhrát sportovní brýle, u některých stánků získat kurz první pomoci nebo dostat něco na zub.

Celá akce byla moc hezky provedena a všichni si ji užili.

Claudie Bálintová, 7. B