DOH Božkov a sportovní den na OP – 8. 6. 2022

Dne 8. 6. 2022 proběhly XII. dětské olympijské hry v atletice v areálu ZŠ a MŠ Plzeň - Božkov. Vybraní žáci reprezentovali naši školu v disciplínách jako je: běh na 40 m, běh na 100 m, skok daleký, hod míčkem, přetahování lanem a štafeta škol. Žáci si vedli výborně, získali 2 bronzové medaile ve štafetě škol v 1. kategorii (I. + II. tř.) a ve 2. kategorii (III. + IV. tř). V dalších disciplínách, kde byli hodnoceni jednotlivci, si odnesli několik medailí za 1., 2. a 3. místa. Nejlépe si vedl Víťa Vrba ze IV. třídy, který získal 3 zlaté medaile a zároveň vytvořil 3 olympijské rekordy.
Ostatní žáci OP Křimice nelenošili a zúčastnili se sportovního dne na hřišti a křimické pláži, kde soutěžili v trojboji.
Všem žákům gratulujeme za skvělé výkony!