Výlet ekotýmu 15. 10. 2018

Žákovské  Ekotýmy ze Skvrňan a z Křimic podnikly dne 15. 10. 2018 exkurzi do ekocenter v Bavorském lese.

První zastávkou bylo centrum ve Zwieselu, v tzv. slunečním domě. Žáci si prohlédli prezentace o přírodě a také o tomto tématu zhlédli video. Výstava byla uzpůsobena i mladším dětem, a proto se zde každému líbilo. Druhou zastávkou bylo envinmentální centrum v Bavorské Rudě. Tady si děti prohlédly místnosti zaměřené nejen na netopýry a lyžování, ale i na vlaky. Všichni si výlet užili a těší se zase na další akci.

Na exkurzi se ekotým 15. základní školy dostal v rámci projektu Společně a neformálně. Výlet pro nás zorganizovalo občanské sdružení AKTIVITY PRO ve spolupráci s NATURPARKEM BAYERISCHER WALD e. V.

Sabina Hurtová  9.B

Více fotografií ve fotogalerii ve složce "ostatní".