Zveme veřejnost i naše žáky k návštěvě víceúčelového hřiště

PŘIJĎTE SI ZASPORTOVAT
na víceúčelové hřiště 15.ZŠ v Plzni
 Terezie Brzkové 33 – 35

Hřiště s vysoce kvalitním umělým povrchem nabízí širokou paletu míčových her. Využít jej mohou zájemci o volejbal, košíkovou, tenis, streetball, badminton,  házenou, fotbal a další míčové hry. Pro příznivce stolního tenisu jsou v areálu dva venkovní stoly. Okolní klasická sportoviště s pískovým povrchem nabízí další možnosti sportovního vyžití. Zájemci si mohou vypůjčit sportovní nářadí a náčiní jako jsou například míče, sítě atd. K dispozici je i sportovní zázemí. Zájemci mohou využít šatny, sprchy, toalety a WC, které se nachází v  budově školy.

Sportovní areál je otevřen denně od:  Po  -  Pá  16.00-19.00 hodin

Ve dnech pracovního klidu, o školních prázdninách v období od 1. července do 31.srpna 2010
bude sportovní areál otevřen  po předchozí telefonické rezervaci.
Rezervaci sportoviště je vhodné objednat s jednodenním předstihem na č. telefonu:
378027362   sekretariát  školy
774414795   správce sportovního areálu ( paní Dvořáková )
725004628  rezervace ve dnech pracovního klidu a o prázdninách ( pan Hora )

Krátkodobý pronájem sportovišť lze sjednat též v kanceláři ředitelství školy.