Vernisáž v Křimicích

Dne 25.5. 2022 od 16:00 se konala v křimickém zámku vernisáž výtvarných prací žáků 15.ZŠ s názvem Příroda očima naší školy. Na úvod a na závěr vystoupil náš nejmladší pěvecký sbor Berušky. Ty  krásně zazpívaly a rozdaly i drobné keramické dárky významným hostům. Naše paní ředitelka zde přivítala zástupce vedení Plzeňského kraje, města Plzně, bývalou paní ředitelku, paní zástupkyni i starostu Křimic pana Mojžíše. A od pana knížete Lobkowicze (díky němuž se výstava na zámku konala) jsme si poslechli  i o historii zámku a zajímavosti o zámku. Vernisáž výstavy, která byla přístupná do 9.6. 2022 v pracovní dny od 10:00 do 16:00, navštívil velký počet lidí, kteří obdivovali  výtvarné práce našich mladých umělců.

Adéla Hejzková a Barbora Fajtová, 8.C