Uzavření školy

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k aktuální vážné situaci v souvislosti s onemocněním COVID se rozhodnutím vlády ČR uzavírají od příštího týdne všechny mateřské i základní školy.

S platností od 1.března 2021 přechází tudíž všechny ročníky do režimu distanční výuky. V týdnu od 8. - 12.3. března (v době plánovaných jarních prázdnin) distanční výuka probíhat nebude. Distanční výuka bude pro všechny žáky pokračovat od 15.3.

Příští týden je možné si v pondělí a ve středu v době od 8 do 14 hod ve Skvrňanech a v době od 8 do 12hod v Křimicích vyzvednout pracovní listy, sešity, učebnice, písanky a další podklady potřebné dle domluvy s vyučujícími k distanční výuce.

Žáci 1. – 2. ročníků ve Skvrňanech, kteří se doposud účastnili prezenční výuky, mají hromadně obědy od příštího týdne zrušené. Pokud budou mít zájem si v týdnu od        1. - 5. března vyzvedávat obědy do jídlonosičů, je nutné si obědy tentokrát v časové tísni objednat pouze mailem u vedoucí školní jídelny buresovazl@zs15.plzen-edu.cz nejpozději do pondělí 1.března do 10hodin.
Objednávky žáků 3.- 9. ročníků ve Skvrňanech zůstávají na příští týden v platnosti.

VÝDEJ obědů do jídlonosičů ve školní jídelně ve Skvrňanech:
Cizí strávníci + zák. zástupci žáků - jídelna dolní budovy  10,45 - 11,15 hod
Žáci na distanční výuce - jídelna  dolní budovy  12,00 - 14,00 hod

Žádáme důrazně všechny strávníky, aby do budovy ŠJ nevstupovali, pokud se vědomě setkali s Covid pozitivní osobou.  Zároveň upozorňujeme na povinnost nosit od 1.března respirátor, zdravotnickou obličejovou masku nebo obdobný prostředek.

V průběhu jarních prázdnin školní jídelna ve Skvrňanech nevaří, poté zůstane provoz jídelny až do odvolání uzavřen.
Školní jídelna SPŠD v Křimicích je až do odvolání uzavřena již od 1. března. Všechny objednávky křimických žáků 1.-5. ročníků z prezenční i distanční výuky jsou hromadně stornovány.
Úřední hodiny po dobu uzavření škol každé pondělí v době od 8 do 14h.

Mgr. Soňa Pavelková