Měsíc říjen a listopad ve 4. a 5. třídách

Od poloviny října do konce listopadu se žáci a učitelé věnovali distanční výuce – výuce on-line. Pro vzájemnou on-line komunikaci a týmovou spolupráci používaly obě strany výhradně Školu OnLine a Microsoft Teams, případně další komunikační služby jako např. Meet.jit.si, aj. – vždy a vše na základě domluvy.

Tímto způsobem byly vedeny zejména hodiny ČJ, M, AJ, PŘV, VL, ale ani učitelé výchov nezapomněli na své žáky. Během zadávání a hodnocení úkolů (referátů, projektů, …) zasílali učitelé žákům zpětnou vazbu a slovní hodnocení. Tím jim také umožnili případně pracovat s chybou.

On-line setkávání posunula (a nejen) v oblasti počítačové gramotnosti jistě všechny zúčastněné opět o něco dál. A pokud se objevily nějaké potíže, tak věříme, že jsme se s nimi společně vypořádali.

Děkujeme všem žákům i jejich rodičům za spolupráci.

Za tým pedagogů 4. a 5. tříd
Mgr. Lukáš Strouhal