Martinská zahradní slavnost

Letos sv. Martin na bílém koni sice nepřijel, ale i tak jsme jeho svátek 11. 11. oslavili, jak se patří. Naši nejmenší školáčci přišli i se svými rodiči, sourozenci, babičkami, dědečky a kamarády v tento den odpoledne na zahradu školy, kde pro ně byla připravena Martinská zahradní slavnost. Pod tímto honosným názvem se skrývaly soutěže, při jejichž plnění se děti seznámily s tradicemi, které jsou s tímto dnem spojeny, a také na ně čekala sladká odměna v podobě dobrot, které napekly maminky prvňáčků a kterým  moc  děkujeme. Protože k večeru se už ochladilo, udělali jsme si táborák a opekli buřty. Celé toto velmi příjemné odpoledne a podvečer jsme zakončili vypuštěním lampionů přání. Jsme opravdu rádi, že jsme se sešli v takovém velkém počtu a už se těšíme na další akce s rodiči.
Valinová Miroslava