Konzultace pro žáky 9. tříd

Vážení rodiče deváťáků,

30.4. rozhodla vláda  při jednání o další vlně rozvolňování podmínek chování v epidemii o tom, že deváťáci se budou moci od 11. května vrátit do škol, aby se mohli připravovat na přijímací zkoušky. Návštěva školy je dobrovolná, žáci se budou moci scházet na konzultacích do maximálního počtu 15 osob.

Abychom mohli organizačně zajistit v týdnu od 11.5. pro žáky 9. ročníků konzultace z českého jazyka a matematiky, potřebujeme od vás do pondělí 4.5. závazné vyjádření, zda vaše dítě do školy přijde. Tuto informaci sdělte obratem svému třídnímu učiteli. Nejdéle ve čtvrtek 7.5. pak obdrží rodiče žáků, kteří do školy plánují přijít, rozpis konzultací. Zároveň vás prosím o sdělení, zda byste měli zájem o školní stravování – v případě, že by byla v provozu už i školní jídelna. O jejím otevření uvažujeme při splnění všech hygienických podmínek předběžně v týdnu od 18.5.
Dále si vás dovoluji upozornit, že žák, který přijde do školy, musí předat třídnímu učiteli písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.
Děkujeme za spolupráci a věřte, že naši pedagogové udělají před přijímacími zkouškami na střední školy pro žáky maximum.

Mgr. Soňa Pavelková