Informace pro rodiče žáků 1. ročníku

Vážení rodiče,

z důvodu současné epidemiologické situace a v souladu s Manuálem k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vydaném MŠMT a MZd přistoupilo vedení 15. ZŠ k následujícím opatřením. Víme, že vstup vašeho dítěte do 1. ročníku základní školy je pro všechny zúčastněné důležitým krokem, a chceme vám proto umožnit prožít si tento den společně tak, jak to bývá obvyklé. Aby to bylo možné, je třeba dodržet následující pokyny:
·          1. září se sejdeme před školou v 8.00h. Po společném přivítání odejdou prvňáčkové do třídy.
·         S každým prvňáčkem vstoupí do budovy pouze jeho zákonní zástupci (nikoliv prarodiče, sourozenci apod.). Do budovy nesmí vstoupit osoby s příznaky infekčního onemocnění.
·         Při vstupu do budovy školy provedou všichni dezinfekci rukou prostřednictvím roztoku připraveného v dávkovačích na stojanech u vchodových dveří.
·         Všichni se pod vedením třídní učitelky přesunou společně do třídy a později případně do učebny ohledně školní družiny (přesné informace budou sděleny 1.9.) Není dovolen další pohyb po budově školy.
·         Zakrytí úst a nosu ponecháváme na vašem uvážení.
·         Od 2. září nebude zákonným zástupcům povolen vstup do budovy, třídní učitelka si bude     pro děti vycházet před budovu.
Podrobné informace týkající se pravidel pobytu ve škole v době zvýšeného epidemiologického rizika předá dětem i zákonným zástupcům třídní učitelka 1. září.
Děkujeme, že tato pravidla dodržíte.